قالب وبلاگ
فوتبال نیوز

فوتبال نیوز
نويسندگان
لینک دوستان
بهتاش فريبا درباره تنش هاي به وجود آمده بين باشگاه استقلال و امير قلعه نويي عنوان كرد: در ايران دچار فرهنگ بدي به هنگام جدايي از همديگر هستيم. نه فقط در فوتبال بلكه در امور ديگر هم وقتي دو نفر مي خواهند قطع همكاري كنند امكان ندارد با ناراحتي همراه نباشد.

وي ادامه داد: تا زماني كه سرمربي و مديرعامل با هم كار مي كنند، مربي بهترين مربي دنيا است و مديرعامل هم بهترين است اما تا از هم جدا مي شوند هر كدام ديگري را به لمپن بودن محكوم مي كنند.

فريبا با اشاره به اينكه وظيفه رسانه ها است تا به بهبود اين وضعيت كمك كنند، اضافه كرد: اين فرهنگ بايد جا بيفتد كه شايد همين مربي و مديرعامل در تيم ديگري يا در همين تيم دوباره با هم همكار شوند. به نظرم در اين تنش واعظ آشتياني به عنوان بزرگتر بايد حرمت و سابقه فوتبالي امير قلعه نويي را حفظ كند و امير هم بايد به بزرگتر خود احترام بگذارد. البته از بچگي به همه آموخته اند كه احترام را بزرگتر به كوچكتر ياد مي دهد.

اين پيشكسوت استقلال تصريح كرد: بارها گفته ام در اين فصل اگر استقلال دچار حاشيه نشود 95 درصد قهرمان مي شود اما اگر دچار حاشيه شود پنجم هم نمي شود. روز اولي كه واعظ به باشگاه استقلال آمد همه خط مشي او را براي كنترل حاشيه ها تاييد كردند اما خودش نبايد حاشيه به تيم وارد كند.

وي ادامه داد: چه ايرادي دارد كه دو طرف كوتاه بيايند. اگر دو بار هر يك از دو طرف تنش جواب همديگر را ندهند، همه چيز به خودي خود حل مي شود. اين بيانيه ها حاصل لج و لجبازي است. مي دانم امير قلعه نويي با وجودي كه با سپاهان قرارداد دارد و مي خواهد تيم خود را قهرمان كند، در دل خود استقلال را دوست دارد و نمي خواهد تنشي به اين تيم وارد كند. اين اختلاف ها همين چيزي است كه رقبا مي خواهند. همه ديدند كه تا استقلال مقابل استقلال اهواز در تهران باخت هواداران شروع كردند.

فريبا در مورد بازي فوق و حاشيه هاي به وجود آمده اظهار داشت: آن روز محمدي يكي از بهترين بازيكنان استقلال بود و موقعيت هاي بسيار خوبي را گرفت. من از حركت وحيد طالب لو به عنوان يك بازيكن ارزنده تعجب كردم كه قبل از پايان بازي نيمكت را ترك كرد. حتي اگر براي ترك نيمكت اجازه هم گرفته باشد كسي كه به او چنين اجازه اي داده بود اشتباه كرده است. فوتبال حرفه اي كه اين مسائل را ندارد. براي هر اتفاقي بايد سعه صدر داشت.

ادامه مطلب

 
 
[ پنج شنبه 30 مهر 1388  ] [ 01:37 ب.ظ ] [ حسن رحمتی ]
نظرات 1

غلامرضا بهروان،رئيس كميته مسابقات فدراسيون فوتبال،  اظهار داشت: امسال براي برگزاري رقابتهاي جام حذفي شيوه جديد و خاصي به كار برده‌ايم كه بر اساس قدرت باشگاه‌ها تقسيم بندي شده و در آن حق تيم ها ضايع نشود.

 بهروان با اشاره به اينكه رقابتهاي جام حذفي با حضور همه تيم‌هاي كشور قرعه كشي شده و توزيع تيمها در تمام نقاط كشور انجام شده است ادامه داد:
در مراحل اول و دوم، قهرمانان حذفي استان‌ها با نمايندگان ليگ دو ديدار خواهند داشت.در مرحله سوم صعودكنندگان از مراحل اول و دوم با تيم‌هاي ليگ يك به صورت حذفي و قرعه كشي بازي خواهند كرد.

 وي افزود: در مرحله چهارم، ‪ ۱۶‬تيمي كه از مراحل اول تا سوم بالا آمده اند با ‪ ۱۸‬تيم ليگ برتري به صورت حذفي و به صورت قرعه كشي ديدار خواهند داشت.

 بهروان تاكيد كرد: تعداد تيم‌هاي اين مراحل در نهايت به ‪ ۱۶‬تيم مي‌رسد كه بازي‌هاي يك شانزدهم از اين مرحله آغاز مي‌شود. برگزاري رقابت‌هاي جام حذفي تا مرحله يك شانزدهم بر عهده كميته مسابقات فدراسيون است و ازاين مرحله به بعد بر عهده سازمان ليگ خواهد بود.

 رئيس كميته مسابقات فدراسيون فوتبال خاطرنشان ساخت: از ويژگي‌هاي جديد رقابتهاي جام حذفي اين است كه تيم‌ها با شماره‌هاي فرد و زوج قرعه كشي شده‌اند كه عدد زوج مربوط به تيم‌هاي ميزبان و عدد فرد مربوط به تيم‌هاي ميهمان است.اگر دو تيمي كه در مرحله اول صعود كنند هر دو زوج يا فرد باشند ، در مرحله دوم دوباره براي تعيين ميزباني و ميهماني قرعه كشي مي شود.

 به گزارش سايت فدراسيون فوتبال،بهروان درباره برگزاري فينال جام حذفي هم به نكات جالبي اشاره كرد: اگر دو تيم از يك شهر باشند مثل ذوب آهن و فولاد سپاهان اصفهان ، فينال يك بازي خواهد بود اما اگر دو تيم همشهري نباشند به صورت رفت و برگشت خواهد بود.

 وي با ذكر يك مثال،گفت: ملاك تيم‌هاي هم استاني براي ما ثبت قرارداد در هيات‌هاي استان‌ها خواهد بود.به عنوان مثال ديدار فينال بين تيم‌هاي استقلال اهواز و صنعت نفت آبادان به صورت رفت و برگشت خواهد بود. چون آبادان و اهواز هيات فوتبال مجزا دارند.اما سايپاي كرج به دليل اينكه قراردادبازيكنانش در هيات فوتبال تهران ثبت مي‌شود، اگر با تيم‌هاي استقلال يا پرسپوليس در فينال بازي داشته باشد، به صورت تك بازي خواهد بود.

قرعه كشي جام حذفي روز دوشنبه ‪ ۲۷‬مهرماه در فدراسيون فوتبال با حضور نمايندگان ‪ ۳۰‬قهرمان استان ، قهرمان كرج ،قهرمان جزيره كيش ، قهرمان توابع تهران ،‪ ۳۶‬تيم ليگ دويي ، ‪ ۲۸‬تيم ليگ يكي و ‪ ۱۸‬تيم ليگ برتري ( مجموعا ‪ ۱۱۵‬تيم ) انجام شد.


ادامه مطلب

 
 
[ پنج شنبه 30 مهر 1388  ] [ 01:36 ب.ظ ] [ حسن رحمتی ]
نظرات 0
سرمربي تيم فوتبال بارسلونا شكست تيمش را برابر نماينده روسيه بي‌اهميت و فراموش شدني توصيف كرد.

  جوزپه گوارديولا در نشست خبري پس از بازي تيمش برابر رابين كازان روسيه گفت: بارسلونا با يك شكست ميدان را خالي نمي‌كند. اين باخت مهم نيست و بايد به بازي برگشت با اين تيم فكر كرد. مي‌شود اين شكست را به راحتي فراموش كرد.
 وي افزود: ما خوب بازي نكرديم و شكست خورديم. اين درس خوبي بود و باعث شد بازيكنان ما به خودشان بيايند و بيدار شوند. هر تيمي مي تواند ناگهان همه آرزوهاي ما را به ياس و نااميدي تبديل كند. بنابراين بايد مراقب همه چيز باشيم و هيچ تيمي را دست كم نگيريم.
بارسلونا در بازي برابر رابين كازان روسيه در نيوكمپ تن به شكست 2 بر يك داد. 
 
[ چهارشنبه 29 مهر 1388  ] [ 01:54 ب.ظ ] [ حسن رحمتی ]
نظرات 0
دور سوم از رقابت هاي گروهي جام قهرماني باشگاههاي اروپا شب گذشته با شکست تيم هاي فوتبال ليورپول و بارسلونا آغاز شد.
 نتايج رقابت هاي شب گذشته به شرح زير است :
گروه پنجم
ليورپول انگليس يک --- ليون فرانسه دو
گروه ششم
اينترميلان ايتاليا دو---ديناموکيف اوکراين دو
گروه هشتم
آلکمار هلند يک ---آرسنال انگليس يک
گروه ششم
بارسلونا اسپانيا يک--- روبين کزان روسيه دو
گروه هفتم
اشتوتگارت آلمان يک---سه ويا اسپانيا سه
گروه هشتم
المپياکو يونان دو ---استاندار ليژ بلژيک يک
گروه هفتم
گلاسکو رنجرز اسکاتلند يک --يونريا روماني چهار
گروه پنجم
دبرنسني مجارستان سه--- فيورنتينا ايتاليا چهار


  چهارشنبه
گروه دوم
زسکا مسکو روسيه ---منچستريونايتد انگليس
گروه چهارم
چلسي انگليس ---اتلتيکو مادريد اسپانيا
گروه اول
يوونتوس ايتاليا ---ماکابي حيفا رژيم صهيونيستي
گروه سوم
رئال مادريد اسپانيا--- آث ميلان ايتاليا
گروه دوم
وولفسبورگ آلمان--- بشيکتاش ترکيه
گروه اول
بوردو فرانسه --- بايرن مونيخ آلمان
گروه چهارم
پورتو پرتغال--- ابول اف نيکوزيا قبرس
گروه سوم
زوريخ سوئيس--- مارسي فرانسه
 
 
[ چهارشنبه 29 مهر 1388  ] [ 01:53 ب.ظ ] [ حسن رحمتی ]
نظرات 0
تيم فوتبال منچستريونايتد در ديدار با نماينده روسيه از دور سوم ليگ قهرمانان اروپا نيمي از تركيب اصلي خود را در اختيار ندارد.

 قهرمان فصل گذشته انگليس در اين ديدار كهامشب مقابل سزكا مسكو در ورزشگاه دينامو انجام خواهد شد رايان گيگز و وين روني را به علت مصدوميت در اختيار ندارد.
 همچنین علاوه بر اين دو، سرآلكس فرگوسن، سرمربي اسكاتلندي اين تيم قادر به استفاده از پاتريس اورا،‌ بارك جي سونگ و دارن فلچر به دلايل مشابه نيست.
 در مقابل اين مربي 67 ساله اميدوار است بتواند از وجود مهاجمي همچون ديميتار برباتف و مدافعي همانند نمانيا ويديچ در اين ديدار استفاده كند.
 منچستريونايتد با 6 امتياز در گروه چهارم بالاتر از ولفسبورگ، سزكا مسكو و بشيكتاش قراردارد. 
 
[ چهارشنبه 29 مهر 1388  ] [ 01:53 ب.ظ ] [ حسن رحمتی ]
نظرات 0

تعداد کل صفحات : 19 ::      1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >  

درباره وبلاگ

آخرين مطالب
آمار وبلاگ
کل بازدید : 486648 نفر

كل مطالب : 2930 عدد

كل نظرات : 410 عدد

تاریخ ایجاد وبلاگ :
چهارشنبه 1 مهر 1388 


آخرین بروز رسانی : سه شنبه 5 بهمن 1395