قالب وبلاگ
فوتبال نیوز

فوتبال نیوز
نويسندگان
لینک دوستان

رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال از حاضر نشدن سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس به اين کميته خبر داد و گفت: در حالي که مانوئل ژوزه را به خاطر مصاحبه عليه سرمربي تيم ملي به کميته انضباطي فراخوانده بوديم اما وي حاضر نشد به کميته بيايد.

به نقل از مهر، در حالي که سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس به دليل مصاحبه علي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران به کميته انضباطي احضار شده و قرار بود عصر امروز شنبه در اين کميته حاضر شود، از حضور در فدراسيون فوتبال خودداري کرد و به جاي وي محمود سالار کيا معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس در اين کميته حاضر شد.

اسماعيل حسن زاده ، رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال ضمن تاييد اين خبر گفت: "ما طبق قانون مانوئل ژوزه را به کميته انضباطي احضار کرديم اما به جاي وي معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس در کميته حاضر شد و لايحه دفاعي خود را ارائه کرد".

وي در همين خصوص افزود: " در شرايط فعلي با توجه به مستندات موجود و لايحه دفاعي معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس ديگر نياز به احضار مجدد مانوئل ژوزه نيست و ما در کميته انضباطي حداکثر تا روز سه شنبه هفته جاري در خصوص اين پرونده راي خواهيم داد".

پس از احضار مانوئل ژوزه به کميته انضباطي فدراسيون فوتبال محمد رويانيان طي مصاحبه اي با خبرنگار مهر اعلام کرده بود در صورتي که کارلوس کي روش نيز به دليل مصاحبه اي که پيش از ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و پيکان عليه سرمربي پرسپوليس انجام داده بود به کميته انضباطي احضار نشود اجازه حضور مانوئل ژوزه را در کميته انضباطي نخواهد داد.
 
 
[ شنبه 20 آبان 1391  ] [ 08:42 ب.ظ ] [ حسن رحمتی ]
نظرات 0

درباره وبلاگ

آخرين مطالب
آمار وبلاگ
کل بازدید : 486665 نفر

كل مطالب : 2930 عدد

كل نظرات : 410 عدد

تاریخ ایجاد وبلاگ :
چهارشنبه 1 مهر 1388 


آخرین بروز رسانی : سه شنبه 5 بهمن 1395