قالب وبلاگ
فوتبال نیوز

فوتبال نیوز
نويسندگان
لینک دوستان

سرمربي تيم راه آهن پس از پيروزي تيمش برابر صباي قم گفت که تلاششان را مي‌کنند سهميه ليگ قهرمانان آسيا را بگيرند.

علي دايي پس از کسب سه امتياز بيرون از خانه گفت: ما در دو نيمه بازي خوب و برتر بوديم و سعي‌ ما اين بود که ميانه ميدان را در اختيار بگيريم ولي در ضربات آخر کم مي‌آورديم. با توجه به اينکه تيم صبا 80 درصد جوان است در مقابل ما خوب مقاومت کرد و از طرفي هم زمين چمن ورزشگاه به هيچ عنوان خوب نبود.

وي ادامه داد: ما توانستيم سه امتياز اين بازي حساس بگيريم، در شرايطي که سال‌ها بود راه آهن صبا را نبرده بود. ما در تلاش هستيم که در پايان فصل جزو 5 تيم برتر جدول قرار بگيريم و بتوانيم سهميه آسيا را کسب کنيم.

دايي افزود: سال گذشته با بدشانسي به صبا باختيم و به نظر من بازي فصل گذشته ما مقابل صبا بهتر از امسال بود ولي در آن بازي نتوانستيم امتياز بگيريم.

دايي درخصوص داوري بازي گفت: قضاوت داور خوب بود ولي يکي، دو صحنه مشکوک بود و مي‌توان گفت در نيمه اول خطايي که روي عباس‌فرد انجام شد پنالتي بود.

وي درباره استفاده نکردن از حسين کعبي و عدم حضور اين بازيکن در قم گفت: حسين کعبي با تيم استيل آذين به قم آمد و براي او مسائلي پيش آمد که من از جزئيات آن خبر ندارم. بنده با توجه به تمرين‌ها بازيکنم را انتخاب مي‌کنم و اين بازيکنان در بازي‌ها حضور خواهند داشت.

دايي در پاسخ به اين سوال که با توجه به اينکه شما خود در سال‌هاي گذشته در صبا بازي مي‌کرديد نظرتان راجع به کيفيت کنوني اين تيم چيست گفت: در صبا در سال‌هاي گذشته بازيکنان مطرح و نامداري بودند مانند يحيي گل محمدي، سهراب بختياري زاده و يکي، دو بازيکن مطرح ديگر اما الان تيم صبا تيم جواني است و در آينده اگر به اين بازيکنان بها داده شود مي‌تواند نتيجه بگيرد.

سرمربي اسبق تيم ملي در واکنش به سوالي درباره عملکرد اخير تيم ملي گفت: من هيچ اظهار نظري درباره تيم ملي نمي‌کنم و در حال حاضر تمام فکر و ذکرم راه آهن است. 
 
[ پنج شنبه 9 آذر 1391  ] [ 04:34 ب.ظ ] [ حسن رحمتی ]
نظرات 0

درباره وبلاگ

آخرين مطالب
آمار وبلاگ
کل بازدید : 486630 نفر

كل مطالب : 2930 عدد

كل نظرات : 410 عدد

تاریخ ایجاد وبلاگ :
چهارشنبه 1 مهر 1388 


آخرین بروز رسانی : سه شنبه 5 بهمن 1395