قالب وبلاگ
فوتبال نیوز

فوتبال نیوز
نويسندگان
لینک دوستان

سرمربي تيم فوتبال مس کرمان گفت: مظفري‌زاده مصلحتي قضاوت مي‌کند و امروز لطف او شامل حالمان شد.

ابراهيم قاسمپور پس از پيروزي يک بر صفر مس برابر گهر دورود اظهار داشت: خدا را شکر که توانستيم در اين ديدار به برتري دست يابيم. بازي سختي در پيش داشتيم. نيمه اول هيچ کدام از دو تيم خوب بازي نکردند اما در موقعيت‌هاي دوم موقعيت‌هاي ما بهتر بود و توانستيم به گل دست يابيم.

وي افزود: بايد قبول کرد که گهر دو بار تيرک دروازه‌ ما را به لرزه درآورد و ما نتوانستيم يک پنالتي را به گل تبديل کنيم. به هر حال آنچه مهم بود کسب سه امتياز در اين ديدار بود.

سرمربي تيم مس در مورد داوري مسابقه خاطرنشان کرد:‌ نمي‌خواهم در اين باره صحبت کنم، فقط لطف مظفري‌زاده شامل حال ما شد. داوري او براي بعضي‌ها مصلحتي است، اگر دروازه‌بان گهر دورود اخراج مي‌شد و پنالتي ما نيز به گل تبديل مي‌شد انگيزه بازيکنان بيشتر مي‌شد و با اختلاف بيشتري به برتري دست مي‌يافتيم.

قاسمپور درباره جدايي رضا عنايتي از تيم مس يادآور شد: سياست طبيعي باشگاه است که به دنبال منافع تيم باشد ما اگر جايگزيني براي عنايتي پيدا کنيم با جدايي او موافقت مي‌کنيم اما در شرايط فعلي موافق جدايي وي نيستيم. کدام مربي است که با جدايي بازيکن با تجربه‌ موافقت کند. او با مشکل خانوادگي روبروست از اين مورد استقبال مي‌کنيم. 
 
[ پنج شنبه 9 آذر 1391  ] [ 04:35 ب.ظ ] [ حسن رحمتی ]
نظرات 0

درباره وبلاگ

آخرين مطالب
آمار وبلاگ
کل بازدید : 486670 نفر

كل مطالب : 2930 عدد

كل نظرات : 410 عدد

تاریخ ایجاد وبلاگ :
چهارشنبه 1 مهر 1388 


آخرین بروز رسانی : سه شنبه 5 بهمن 1395