قالب وبلاگ
فوتبال نیوز

فوتبال نیوز
نويسندگان
لینک دوستان

شب گذشته در جريان ديدار رئال مادريد و آلکويانو در رقابت‌هاي کوپا دل ري هواداران ميزبان با يکديگر اختلاف پيدا کردند.

16 دقيقه پس از شروع بازي رئال مادريد مقابل آلکويانو در رقابت‌هاي کوپا دل ري تماشاگران حاضر در برنابئو به تشويق مورينيو پرداختند و گروهي ديگر از هواداران با سوت زدن پاسخ آنها را دادند. پس از آن در نيمه دوم در حالي که بازي با نتيجه يک بر صفر در جريان بود، اختلاف بين هواداران شدت گرفت.

حاميان مورينيو نام وي را بيش از 5 بار فرياد زدند اما هر بار ساير تماشاگران با سوت زدن به آنها پاسخ دادند. در اين جدال ميان هواداران گروهي مخالفان مورينيو را «ضد مادريدي» خواندند. هواداران مورينيو همچنين فريادي با اين مضمون سر دادند که «مورينيو تنها تو از تيم دفاع مي‌کني». با ادامه اين شرايط دوربين Canal+ به ضبط تصاويري از مورينيو و کارانکا پرداخت که روي نيمکت در حال خنديدن بودند.

اولين باري که اتفاق مشابهي براي مورينيو رخ داد، در ابتداي سال جاري ميلادي بود. هنگامي که پس از آن در کنفرانس مطبوعاتي در اين باره از او سوال شده بود، پاسخ داد: شايد روزي پاسخ دهم و اين آنها هستند که ناراحت خواهند شد. من درخواست ندادم که سرمربي مادريد شوم. اين آنها بودند که از من خواستند هدايت اين تيم را بپذيرم. چنين اتفاقي هرگز براي من نيفتاده بود اما براي هرکاري اولين باري وجود دارد.

سرمربي مادريد شب گذشته پس از برتري 3 بر صفر تيمش ترجيح داد در کنفرانس مطبوعاتي حاضر نشود. 
 
[ پنج شنبه 9 آذر 1391  ] [ 04:36 ب.ظ ] [ حسن رحمتی ]
نظرات 0

درباره وبلاگ

آخرين مطالب
آمار وبلاگ
کل بازدید : 486619 نفر

كل مطالب : 2930 عدد

كل نظرات : 410 عدد

تاریخ ایجاد وبلاگ :
چهارشنبه 1 مهر 1388 


آخرین بروز رسانی : سه شنبه 5 بهمن 1395