قالب وبلاگ
فوتبال نیوز

فوتبال نیوز
نويسندگان
لینک دوستان

سرمربي تيم فوتبال شهيد سپاسي شيراز گفت: قولهاي مساعدي که در مورد حمايت تيم فجر از سوي مسئولان فارس داده شده هنوز صورت نگرفته است.

محمود ياوري در نشست خبري عصر چهارشنبه بعد از مسابقه دو تيم فجر شهيد سپاسي شيراز و پيکان با انتقاد از عملکرد مسئولين استان فارس گفت: استاندار فارس و مدير کل ورزش و جوانان اين استان قبل از شروع مسابقات ليگ قول هاي مساعد و فراواني را به ما دادند که از اين تيم حمايت خواهند کرد در صورتي که امروز با گذشت چندين ماه هيچگونه کمکي به ما نشده است.

سرمربي تيم فوتبال فجر شهيد سپاسي شيراز ادامه داد: اگر مسئولين استان بسيجي و به فکر جوانان هستند بايد از تيم فجر حمايت کنند زيرا تنها راه مقابله با تهاجم فرهنگي و بداخلاقي هاي اجتماعي توجه به ورزش و بخصوص فوتبال است.

ياوري تصريح کرد: تمام قول هاي مساعدي که به ما داده شده بود هيچکدام اجرايي نشده و امروز ما بايد به دليل از دست دادن بازيکنان اصلي خود در اين بازيها با مشکل مواجه شويم که اين اتفاقات تنها به دليل کوتاهي مسئولين روي مي دهد.

سرمربي تيم فوتبال فجر شهيد سپاسي شيراز در بخش ديگري از سخنان خود با انتقاد از نحوه گزينش داوران اين بازي گفت: يکسري از مسائل باعث خارج شدن فوتبال از مسير اصلي خود مي شود که تنها راه جلوگيري از اين اتفاقات اين است که غير فوتبالي ها به مباحث مربوط به فوتبال وارد نشوند.

وي گفت: انتخاب داوران در اين بازي به هيچ عنوان متناسب نبود چرا که تيم داوري خوزستاني، کادر فني تيم پيکان خوزستاني و چند بازيکن خوزستاني هم در اين تيم بازي مي کردند.

ياوري يادآور شد: بازيکنان ما نيز در اين بازي مثل گذشته ظاهر نشدند و نتوانستند از موقعيت هاي مناسب نيز استفاده کنند.

از سري مسابقات ليگ برتر فوتبال ايران دو تيم فجر شهيد سپاسي شيراز و پيکان با نتيجه مساوي صفر بر صفر به کار خود پايان دادند. 
 
[ پنج شنبه 9 آذر 1391  ] [ 04:38 ب.ظ ] [ حسن رحمتی ]
نظرات 0

درباره وبلاگ

آخرين مطالب
آمار وبلاگ
کل بازدید : 486632 نفر

كل مطالب : 2930 عدد

كل نظرات : 410 عدد

تاریخ ایجاد وبلاگ :
چهارشنبه 1 مهر 1388 


آخرین بروز رسانی : سه شنبه 5 بهمن 1395