قالب وبلاگ
فوتبال نیوز

فوتبال نیوز
نويسندگان
لینک دوستان

سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: اي کاش گل‌محمدي در صبا مي‌ماند و فعاليت در تيمي که خود بسته است را ادامه مي‌داد.

صمد مرفاوي پس از شکست يک بر صفر صباي قم برابر راه آهن اظهار داشت: بازيکنان تمرينات خوبي انجام داده بودند و با انگيزه در اين ديدار حاضر شدند. نيمه اول خوب نبوديم اما در نيمه دوم در بازي مسلط شديم اما در ضربات پاياني دقت لازم را نداشتيم و نتوانستيم به گل دست يابيم.

وي ادامه داد: با شروع نيمه دوم گل خورديم و پس از آن راه آهن به لاک دفاعي فرو رفت. با تمام اين مسائل ما در ضربات پاياني دقت لازم را نداشتيم.

مرفاوي درباره اينکه عنوان کرده بود به فکر قهرماني خواهد بود تصريح کرد: من چنين صحبتي نکردم. گفتم اميدوارم با تقويت تيم قهرمان بشويم. ما کمبودهايي در خطوط مختلف داريم، اين تيم خوب بسته نشده است و بازيکنان زوج‌هاي مکملي براي يکديگر نيستند.

سرمربي صباي قم در خصوص اينکه گل‌محمدي نيز با اين بازيکنان نتيجه مي‌گرفت، يادآور شد: گل محمدي در ابتداي فصل نتيجه گرفت اما در ادامه موفق ظاهر نشد. اي کاش او مي‌ماند و با همين تيمي که خودش بسته مي‌ماند. من در خانه ننشسته بودم که گل محمدي برود و جاي او را بگيرم.

مرفاوي در پايان گفت: برد و باخت اهميتي ندارد اميدوارم که بتوانيم در آينده نتايج بهتري بگيريم زيرا صبا بازيکنان با انگيزه و جواني دارد.

 
 
 
[ پنج شنبه 9 آذر 1391  ] [ 04:38 ب.ظ ] [ حسن رحمتی ]
نظرات 0

درباره وبلاگ

آخرين مطالب
آمار وبلاگ
کل بازدید : 486628 نفر

كل مطالب : 2930 عدد

كل نظرات : 410 عدد

تاریخ ایجاد وبلاگ :
چهارشنبه 1 مهر 1388 


آخرین بروز رسانی : سه شنبه 5 بهمن 1395