قالب وبلاگ
فوتبال نیوز

فوتبال نیوز
نويسندگان
لینک دوستان

رينو گتوزو هافبک سابق ميلاني ها بار ديگر در رابطه با دليل خروجش از ميلان به صحبت پرداخت و به دليل اظهارات اخيرش از همه ي ميلاني ها عذرخواهي کرد.

  جنارو گتوزو، ستاره باتعصب و جنگجوي روسونري، در پايان فصل گذشته رختکن اين تيم را ترک کرد و اخيرا اظهارات نسبتا تندي  خطاب به باشگاه ميلان برزبان آورده بود و گفته بود  که دليل اصلي اش براي ترک ميلان،آن هم پس از 13 سال، حضور آلگري در اين باشگاه و عدم مديريت صحيح او در رختکن تيم بوده؛ اين بازيکن ايتاليايي معتقد است که طي دوران حضورش در ميلان هرگز شاهد چنين بي نظمي هايي در تيمش نبوده؛ اما حالا به نظر مي رسد اين اسطوره روسونري از اظهاراتش پشيمان شده.

 به گزارش گل و به نقل از ac-milan.ir-گتوزو در تازه ترين صحبت هاي خود در اين رابطه به خبرنگاران چنين گفت: " من عاشق ميلان هستم. يک رويا داشتم که 13 سال ادامه پيدا کرد. خودم را يک فرد افراطي مي دانم که افتخار اين را داشتم که جام  قهرماني اروپا را بالاي سر ببرم، بازوبند کاپيتاني ميلان را به بازو ببندم و ششمين بازيکن تاريخ ميلان از لحاظ تعداد بازي باشم.

او در رابطه با ترک ميلان در تابستان گذشته گفت:"چرا بيشتر از اين ها در ميلان نماندم ؟ من رابطه ي خوبي با سران باشگاه داشته ام و از اين بابت بسيار خوشحالم ؛ اما از سوي ديگر مي خواستم بازي کنم. آن ها تلاش کردند تا به من بفهمانند که من بازيکن مهمي براي آن ها هستم اما نحوه ي رفتار آن طوري نبود که من مي خواستم."

 فصل پيش گزارشاتي مبني بر درگيري گتوزو با آلگري سرمربي تيم دررسانه ها منتشر شد که بسياري دليل اصلي جدايي او را ميلان را همين اين موضوع مي دانستند ؛اما خود گتوزو در اين باره گفت:"راستش را بخواهيد رابطه من با آلگري خيلي خوب است. ما در يک تيم بوديم، يک جام قهرماني بدست آورديم؛  اما وقتي شما با يک کلام صريح و رک روبرو مي شويد ، هضم آن کمي برايتان دشوار مي شود. شخصيت من طوري است که باعث شده اشتباهات فراواني انجام دهم؛ اما همين شخصيت باعث انجام کارهاي خوب نيز شده است. من کله شق و مغرور هستم."

 او در ادامه گفت: " وقتي که احساس مي کنم که شکست خورده ام، آن را با خود مي برم و مي روم. من تصميماتم را  با خانواده ام که مرا دوست دارند اتخاذ مي کنم. احتياج زيادي به اشتياق دارم و دوست دارم که از من همان چيزهايي که هستم را بخواهند. اين براي من ممکن نبود و به همين خاطر تصميم گرفتم که کنار بکشم و از شکست فرار کنم. پشيمان نيستم؛ چرا که هنوز ميلان را ترک نکرده ام. من آن ها را در درون خود احساس مي کنم. در طي اين چند ماه از بازگشت به خانه و خداحافظي با کساني که دوستشان دارم، خودداري کردم. با اين حال صحبت هايي که در مورد من انجام مي شود، هميشه همراه با احترام و احساس بوده است. آن ها به من کمک کردند که فکر کنم تصميم درستي گرفته ام ."

 گتوزو در رابطه با صحبت هايش در مورد رختکن پر هرج و مرج ميلان نيز شفاف سازي کرد:." من بسيار احساسي صحبت کردم و اين يک اشتباه بزرگ بود. شما نمي توانيد از چيزي صراحتا انتقاد کنيد؛ آن هم به اين دليل که بر خلاف آرمان هاي شما شکل گرفته . آنچلوتي زماني که به من گفت: «رينو روزي مي فهمي هيچ بازيکني شبيه ديگري نيست و هيچ اسبي مثل اسب ديگر نمي دود، حرف درستي مي زد.»"

 اين ملي پوش سابق تيم ملي ايتاليا در پايان گفت": من اشتباه مي کردم و اين را به تازگي فهميدم. مشکل اين جا بود که انتظار داشتم نسل کنوني ميلان نيز مانند ما رفتار کنند. من مدل موهاي الشعراوي و ابروهايش را دوست نداشتم. شايد حالا دل هاي ميلاني براي سيلي هاي من تنگ شده باشد. اما باز هم تکرار مي کنم، اشتباه کردم. الشعراوي مي تواند يک پديده باشد."

 
 
 
[ چهارشنبه 22 آذر 1391  ] [ 09:52 ب.ظ ] [ حسن رحمتی ]
نظرات 0

درباره وبلاگ

آخرين مطالب
آمار وبلاگ
کل بازدید : 486675 نفر

كل مطالب : 2930 عدد

كل نظرات : 410 عدد

تاریخ ایجاد وبلاگ :
چهارشنبه 1 مهر 1388 


آخرین بروز رسانی : سه شنبه 5 بهمن 1395