قالب وبلاگ
فوتبال نیوز

فوتبال نیوز
نويسندگان
لینک دوستان

 

 

مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس گفت: برادر تيموريان اگر شماره‌اي دارد در اختيار باشگاه بگذارد.

 

حسين قدوسي در مورد صحبت‌هاي برادر آندرانيک تيموريان مبني بر اينکه گفته بود داماد محمد رويانيان با او تماس گرفته و براي پيوستن به پرسپوليس پيشنهاد 3 ميليون دلاري ارائه داده است، گفت: اينکه فردي با عنوان داماد رويانيان و با برادر آندرانيک تيموريان تماس مي گيرد و پيشنهاد 3 ميليون دلاري مي‌دهد دليل بر اينکه اين موضوع واقعيت دارد نيست.

به گزارش فارس، وي افزود: برادر تيموريان اين مسئله را رسانه‌اي کرده و مي گويد باشگاه پرسپوليس بررسي کند و ببينيد چه کسي چنين تماسي را گرفته اما بهتر بود قبل از اينکه او اين موضوع را در رسانه‌ها مطرح کند ابتدا باشگاه پرسپوليس را در جريان مي‌گذاشت.


قدوسي تأکيد کرد: البته ما از اين مسئله استقبال مي‌کنيم و اگر برادر تيموريان شماره‌اي دارد در اختيار باشگاه بگذارد تا با پيگيري بفهيم چه کسي چنين کاري را انجام مي‌دهد. فردي که دست به چنين عملي زده به اعتبار باشگاه، آقاي رويانيان و داماد او لطمه مي زند.


مدير روابط عمومي پرسپوليس خاطر نشان کرد: طبيعي است در شرايطي که پيشنهاد 3 ميليوني دلاري که به نرخ روز مي شود حدود 6 ميليارد تومان باشگاه پرسپوليس در اين مقطع چنين هزينه‌اي را براي جذب يک بازيکن نکند و معلوم است اين خبر از پايه نمي تواند درست باشد. به هر حال افرادي در جامعه هستند که بخواهند با اعتبار رويانيان و باشگاه بازي کنند. مطمئنا ما از اينکه  شماره‌ اين فرد در اختيارمان قرار بگيرد تا اين موضوع را رسيدگي کنيم استقبال خواهيم کرد.


وي در مورد وضعيت عادل کلاه‌کج يادآور شد: هنوز عادل کلاه‌کج قراردادي با پرسپوليس به امضاء نرسانده. او در تمرينات پرسپوليس حضور دارد اما هنوز قرارداد نبسته است.


 
 
 
[ پنج شنبه 23 آذر 1391  ] [ 01:47 ب.ظ ] [ حسن رحمتی ]
نظرات 0

درباره وبلاگ

آخرين مطالب
آمار وبلاگ
کل بازدید : 486638 نفر

كل مطالب : 2930 عدد

كل نظرات : 410 عدد

تاریخ ایجاد وبلاگ :
چهارشنبه 1 مهر 1388 


آخرین بروز رسانی : سه شنبه 5 بهمن 1395