قالب وبلاگ
فوتبال نیوز

فوتبال نیوز
نويسندگان
لینک دوستان

تيم ملي فوتبال ايران برابر بحرين 10 نفره متوقف شد تا در خطر حذف از رقابت‌هاي غرب آسيا قرار بگيرد.

تيم ملي ايران در دومين ديدار خود در بازي‌هاي غرب آسيا از ساعت 17:55 در کويت ( ميزبان مسابقات) به مصاف بحرين رفت که بازي با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد تا کار ايران براي صعود به مرحله بعد به اما و اگر کشيده شود.

ايران در نيمه دوم تيم برتر ميدان بود و بارها بر روي دروازه بحرين 10 نفره موقعيت گلزني ايجاد کرد که اين فرصت‌هاي گلزني را از دست داد.

مهرداد اولادي در دقيقه 60 يکبار در موقعيت آفسايد گلزني کرد.

در اين بازي کارلوس‌ کي‌روش سرمربي تيم ملي ايران بازهم روي نيمکت ننشسته و از جايگاه تماشاگران نظاره‌گر بازي بود. در حالي‌که گابريل کالدرون سرمربي آرژانتيني بحرين اين تيم را هدايت کرد.

داور در دقيقه 26 محمد طايب مهاجم بحرين را با نشان دادن کارت زرد دوم از ميدان اخراج کرد تا حکايت ديدار دو تيم در مرحله مقدماتي جام جهاني تکرار شود. در آن بازي نيز بحرين در دقيقه يک 10 نفره شده بود.

اميد ابراهيمي و محمد مهدي‌نظري از ايران نيز کارت زرد گرفتند.

بازي‌هاي غرب آسيا که به ميزباني کويت برگزار مي‌شود در سه گروه برگزار مي‌شود که سه تيم اول به مرحله بعد صعود مي‌کنند و بهترين تيم دوم هم در بين اين سه گروه صعود خواهد کرد.

ايران با چهار قهرماني در غرب آسيا پرافتخارترين تيم اين مسابقات است که اکنون در خطر حذف شدن قرار گرفته است.

تيم ملي ايران در اين رقابت‌ها هم مثل بازي‌هاي مقدماتي جام جهاني 2014 مشکل گلزني دارد و در 2 بازي يک گل هم نزديم. اگر در اين رقابت‌ها حذف شويم رکورد منفي ديگر در فوتبال ايران با سرمربيگري کارلوس کي‌روش ثبت مي‌شود. پيش از اين اولين باخت مقابل لبنان و ازبکستان را با کي‌روش در مقدماتي جام جهاني تجربه کرده بوديم.

در اين گروه ايران با اين تساوي 2 امتيازي شد و در رده دوم جدول باقي‌ماند و بحرين 4 امتيازي صدرنشين باقي‌ماند.

عربستان هم يک امتياز دارد و يمن بدون امتياز در انتهاي جدول است.

عربستان و يمن ديگر ديدار اين گروه را انجام مي‌دهند.

ترکيب ايران:

عليرضا حقيقي، پژمان منتظري، اميد ابراهيمي، محمد مهدي‌نظري( از دقيقه 75 قاسم دهنوي)، محمد خانزاده، احسان حاج صفي( از دقيقه 46 يعقوب کريمي)، شجاع خليل‌زاده، مهرداد پولادي، ميلاد نوري، احمد حسن‌زاده( از دقيقه 43 پيام صادقيان) و مهرداد اولادي
 
 
[ پنج شنبه 23 آذر 1391  ] [ 01:51 ب.ظ ] [ حسن رحمتی ]
نظرات 0

درباره وبلاگ

آخرين مطالب
آمار وبلاگ
کل بازدید : 486609 نفر

كل مطالب : 2930 عدد

كل نظرات : 410 عدد

تاریخ ایجاد وبلاگ :
چهارشنبه 1 مهر 1388 


آخرین بروز رسانی : سه شنبه 5 بهمن 1395